Відтепер при Київській МАН існує осередок Американського оптичного товариства

Відтепер при Київській МАН існує осередок Американського оптичного товариства

Викладачі та науковці кафедри оптики взяли участь у відкритті учнівського осередку  Американського оптичного товариства (OSA) при Київській малій академії наук учнівської молоді, що відбулось в суботу 11 березня у приміщенні фізичного факультету  Київського національного університету імені Тараса Шевчена.

Під час заходу юні науковці Київської МАН ознайомились з можливостями що надаються членам осередку.  Науковий консультант осередку к. ф. -м. н. Віктор Лисюк  розповів про структуру OSA  та міжнародні програми для науковців що організовується товариством.

Власним досвідом та майбутніми можливостями для студентів  зі школярами поділився президент студентського осередку вищезгаданого товариства при кафедрі оптики Київського університету Андрій Щербаков.

Члени осередку матимуть можливість отримувати фінансування на власні наукові проекти, спілкуватись  з науковцями та студентами за кордоном, відвідувати міжнародні конференції, школи, семінари в Україні, Франції, США, Японії, Бельгії, Італії, Німеччині, тощо.

Також у відкритті взяли участь викладачі та науковці фізичного факультету. Завідувач кафедри проф. Леонід Поперенко ознайомив студентів з  можливостями для школярів та студентів для майбутньої  наукової роботи.  Проф. Сергій Кондратенко  розповів про наявні програми стажування, подвійного  диплому, подальшої освіти за кордоном для студентів кафедри.

На сам кінець заходу за участі доцента кафедри  Василя Павловича Ящука учні прослухали демонстараційну екшин-лекцію “Таємниці світла”, що  стосувалась основ оптики та лазерної фізики і їх застосування в різноманітних сферах діяльності людини.

Детальніше про діяльність осередку знаходиться за посиланням: https://vk.com/kman.chapter.

Інформацію про подальше навчання та  міжнародні програми на кафедрі оптики можна знайти за посиланнями:  http://optics.univ.kiev.ua/entrant/ та http://optics.univ.kiev.ua/international/navchannya-ta-stazhuvannyam-za-kordonom/.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *