Кафедра оптики

Фізичний факультет КНУ

  • Збільшення розміру шрифта
  • Звичайний розмір шрифта
  • Зменшити розмір шрифта
Новини


Науково-популярний журнал "Країна знань"

Для того, аби навчатися в нашому Університеті та стати гарним фахівцем необхідно бути широко освіченою людиною. Читання науково-популярних журналів виховує потяг до знань, формує науковий світогляд та прищеплює навички роботи з науковою літературою, що необхідно для навчання. Читання таких журналів допомагає не лише вірно обрати спеціальність, але й навчитись грамотно писати та висловлювати свої думки.  Український науково-популярний журнал для юнацтва «Країна знань» створюється нашими вченими та викладачами. В ньому ви знайдете цікаві статті з математики, інформатики, фізики, хімії, біології, історії тощо, написані фахівцями саме для вас. Деякі статті з оптики можна завантажити тут:


Кузькова Н.  Дівчина з ліхтарем або пригоди київської студентки в столиці Каталонії

Якунов А. Чому світло лікує?

 


 

 

 

Олімпіада з оптотехніки 2013

19-20 квітня 2013 року на базі НДУ ІТМО (м. Санкт-Петербург, Росія) відбулася 8 відкрита Всеросійська студентська олімпіада з оптотехніки. Вже не вперше студенти кафедри оптики фізичного факультету нашого університету приймають участь в цій олімпіаді. Цей рік став особливим, адже вперше з часів заснування олімпіади було кардинально змінено регламент змагань. Окрім класичного розв’язування задач із конструювання оптичних приладів, розрахунку оптичних систем та інших базових дисциплін напряму “Оптотехніка” студенти вперше демонстрували знання в області історії оптики, аналізували оптичні експерименти та розгадували оптичний кросворд.

Детальніше...
 

Олімпіада-2013 з фізики для школярів

У неділю, 14 квітня 2013 року, на фізичному факультеті відбудеться очний тур олімпіади з фізики для школярів. На розв’язок 5 задач з усіх розділів шкільного курсу фізики надається 3 години.

Початок очного туру олімпіади о 10.00 у приміщенні фізичного факультету.
Реєстрація учасників – о 9.30 у вестибюлі фізичного факультету.

Після закінчення очного туру олімпіади відбудеться День відкритих дверей.

    Програма Дня відкритих дверей:

  • 13:30 – презентація фізичного факультету;
  • 14:15 – демонстраційні досліди з фізики;
  • 15:00 – екскурсія по кафедрам факультету


ЗАПРОШУЮТЬСЯ УСІ БАЖАЮЧІ !

 

Подробиці на сайті

www.phys.univ.kie\74v.ua/abituriyentam/olimpiada

 

 

 

Випускники 2012 року

30.05.2012

Відбулося урочисте вручення дипломів випускникам кафедри оптики 2012 року. Дипломи  отримали 27 бакалаврів, 5 спеціалістів та 8 магістрів з лазерної та оптоелектронної техніки.

ВІТАЄМО випускників із визначною подією та бажаємо успіхів на життєвому шляху!

 

 

Стажування магістрів з Казахстану на кафедрі оптики

З 27.05.2012 на кафедрі оптики проходять навчання магістри Актюбинського державного університету ім. К.Жубанова. Керівник практики - доцент кафедри фізики конденсованого стану, кандидат фізико-математичних наук Жолдасова Санім Магжановна.

Студенти на протязі одного тижня будуть слухати лекції викладачів кафедри оптики, зокрема завудувача кафедрою професора Поперенко Л.В., професора Шайкевича І.А. та інших викладачів.

Заплановано заняття в практикумах та  наукових лабораторіях кафедри.

 


Сторінка 1 з 3